Search
Close this search box.
دکتر امیرحسین جلالی

هزینه فنر زدن قلب سال 1403

هزینه فنر زدن قلب یا هزینه استنت قلبی برای افرادی که به انجام این جراحی نیازمند هستند، بسیار مهم است. افراد اظهار دارند که هزینه های جراحی مربوط به قلب بسیار زیاد است اما دکتر امیر حسین جلالی در بیمارستان شهید رجایی با تجهیزات فوق العاده و هزینه های معقول به جراحی می‌پردازد. در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد هزینه فنر زدن قلب سال 1403 و عوامل تاثیرگذار بر آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

هزینه جراحی فنر گذاشتن برای قلب

جراحی فنر گذاشتن برای قلب از جمله عمل های بسیار حساسی است که فرد باید از مقدار هزینه جراحی صرف نظر کرده و ترجیحا آن را  توسط بهترین جراح آنژیوپلاستی در تهران انجام دهد که نتایج مطمعن تری را دریافت کند. هزینه عمل فنر زدن قلب در سال 1403 یک افزایش جزئی خواهد داشت و لازم به ذکر است که تا حدودی مقدار ارز بر هزینه قطعا فنر نیز تاثیر می‌گذارد. درواقع برای این جراحی نمی‌توانیم یک هزینه قطعی را بیان کنیم زیرا به این مورد بستگی دارد که چند رگ قلب دچار گرفتگی شده باشد و نیاز به فنر داشته باشد و یا به چند سانت از فنر احتیاج باشد.

هزینه فنر زدن قلب

به همین دلیل توصیه بر این است که اگر خواستار این هستید که دکتر امیر حسین جلالی از شناخته شده ترین جراحان قلب در تهران به باز کردن رگ قلبی با تکنیک استنت قلبی بپردازد، حتما مشاوره حضوری داشته باشید که معاینه شوید و از هزینه آنژیوپلاستی یا همان استنت گذاری قلب در سال جدید نسبت به شرایط خود آگاه باشید.

چه عواملی بر میزان هزینه جراحی فنر زدن رگ قلبی تاثیر دارد؟

همانطور که تا این بخش از مقاله دانستید، عوامل متعددی بر هزینه فنر زدن قلب نیز تاثیرگذار هستند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم داشت. البته این موارد ممکن است در بیماران مختلف نیز تا حدودی متفاوت باشد و همه این موارد بر اساس صلاحدید جراح منظور خواهد شد.

  • نوع استنت یا فنر قلب
  • طول استنت و یا تعداد این قطعات
  • دستمزد جراح بسته به شرایط فرد
  • نوع جراحی ترمیمی فنرگذاری قلب یا جراحی اولیه
  • نوع بیمارستان از نظر خصوصی یا دولتی
  • تقبل سهم بیمه از جانب شرکت های مختلف بیمه از جانب بیمه پایه و تکمیلی

مقدار هزینه فنر زدن رگ قلب در بیمارستان های خصوصی

در نظر داشته باشید که هزینه جراحی فنر گذاری برای قلب در بیمارستان های خصوصی که هیچ بیمه تکمیلی را تحت پوشش خود ندارند نیز بیشتر از انجام این جراحی در بیمارستان های دولتی است. برخی از بیمارستان های خصوصی نیز با بعضی از بیمه های تکمیلی طرف قرارداد هستند و هزینه ها تا حدودی پایین تر خواهد بود. برای تعیین هزینه بسته به شرایط شما می‌توانید با شماره های تماس ارتباط برقرار کنید و نوبت مراجعه حضوری دریافت نمایید.

آیا بیمه هزینه فنر زدن رگ قلب را تقبل می‌کند؟

هر شرکت بیمه دارای قوانین و شرایط خاص خود بوده که در نهایت در پرداخت هزینه ها تاثیرگذار هستند. هزینه فنر زدن رگ قلب توسط برخی از شرکت های بیمه مورد قبول واقع می‌شود اما برخی از بیمه های تکمیلی فقط مقداری از هزینه استنت گذاری قلب را تقبل می‌کنند. همچنین توجه داشته باشید که بیمه پایه نیز سهم خود را در قبال این جراحی متقبل خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد بهتر است در مورد نوع و شرایط بیمه خود در زمینه جراحی های درمانی مرتبط با قلب نیز تحقیق کنید.

دکتر امیرحسین جلالی

دکتر امیرحسین جلالی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
فلوشیپ جراحی بیماری های مادرزادی قلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا