Search
Close this search box.
دکتر امیرحسین جلالی

بهترین دکتر آنژیوگرافی قلب در تهران

در صورت داشتن هر گونه مشکل قلبی و عروقی بعد از مراجعه به متخصص قلب پس از بررسی های اولیه برای تشخیص دقیق تر در صورت لزوم ،از آنژیوگرافی استفاده می شود. استفاده از این روش هم برای تشخیص و هم برای درمان بیماری های قلبی می تواند بسیار موثر باشد. پس در صورت نیاز به انجام این روش، حتما به بهترین پزشک آنژیوگرافی در تهران مراجعه کنید. اگر می خواهید تا ویژگی های این پزشک و بسیاری از موارد مرتبط با آن بیشتر آشنا شوید حتما تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید.

ویژگی های بهترین دکتر آنژیوگرافی قلب در تهران

خصوصیات بهترین پزشک آنژیوگرافی قلب

از مهم ترین ویژگی های بارز این پزشک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن اخلاق وبرخورد مناسب با بیماران خود

این موضوع در واقع باعث شده تا بیماران نسبت به پزشک حس اعتماد و اطمینانی داشته باشند و خیلی راحت در مورد علائم یا ناراحتی های خود با ایشان صحبت نمایند.

داشتن تجربه و مهارت بالا

آنژیوگرافی قلب در واقع جزء روش های تشخیصی خیلی حساس محسوب می شود که لازم است پزشک از تجربه و مهارت بسیار بالایی برخوردار باشد تا از این طریق بتواند از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری نماید.

داشتن دقت بالا

یکی مهم ترین ویژگی های بهترین پزشک آنژیوگرافی محسوب می شود، چرا که داشتن دقت کافی و لازم باعث شده تا هر گونه علائم غیر طبیعی را تشخیص دهد.

متعهد بودن نسبت به کار خود

تنها داشتن مدرک دانشگاهی دال بر تخصص بالای پزشک نیست، بلکه یک پزشک آنژیوگرافی خوب باید حتما نسبت به مسئولیتی که قبول کرده است پایبند باشد. علاوه بر آن باید، در خصوص پرونده پزشکی بیماران خود راز دار باشد و به هیچ عنوان آن را در اختیار کسی قرار ندهند.

توانایی انجام کار تیمی

به منظور انجام آنژیوگرافی قلب لازم است تا حتما یک کادر درمانی مجرب در اتاق حضور داشته باشند، پس یکی از مهم ترین ویژگی های بارز بهترین پزشک آنژیوگرافی این است که بتواند کارها را بین اعضای تیم به درستی تقسیم بندی کند تا روند انجام عمل خیلی خوب پیش برود.

دکتر امیر حسین جلالی از  بهترین فوق تخصص های جراحی قلب و عروق در تهران می باشند. همچنین ایشان فلوشیپ جراحی بیماری های مادرزادی قلب و عروق را دارند، شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره و تعیین وقت با شماره 02123922117 تماس حاصل نمایید.

مهم ترین وظایف بهترین پزشک آنژیوگرافی قلب در تهران چیست؟

همانطور که می دانید آنژیوگرافی قلب در واقع یک روش تشخیصی برای انواع بیماری های قلبی محسوب می شود که به منظور انجام آن، از اشعه ایکس استفاده می شود. روند انجام این روش تشخیصی به این صورت است که در ابتدا از طریق کاتتر داخل عروقی، ماده ی حاجب به رگ های بیمار وارد می شود که پزشک از طریق اشعه ایکس و ماده تزریق شده به رگ ها می تواند وجود هر گونه مشکلی در قلب و رگ های بیمار را تشخیص دهد.

حال که با این روش تشخیصی آشنا شدید، به اصلی ترین مبحث این بخش می پردازیم که در مورد مهم ترین وظایف بهترین پزشک آنژیوگرافی قلب است که می بایست حتما آن موارد را دارا باشد؛ مهم ترین آن ها عبارتند از:

📍 دادن توضیحات و آموزش های لازم به فرد که از ایجاد هر گونه عارضه یا خطری پیشگیری می کند.

📍 اگر محل کاتتر خونریزی کرد حتما باید کنترل های لازم را انجام دهد.

📍 بعد از اتمام آنژیو حتما لازم است تا وضعیت بیماران خود را بررسی کند که هیچ گونه مشکلی وجود نداشته باشد.

📍 در صورت داشتن درد حتما اقدامات کنترلی مناسب را انجام دهد تا بتواند آن را کنترل کند.

📍حتما در خصوص نحوه انجام آنژیوگرافی از دانش و اطلاعات کافی برخوردار باشد.

📍 ترومبو آمبولی را تشخیص دهد.

📍 بعضی از بیماران ممکن است برای استفاده از این روش تشخیصی استرس و اضطراب داشته باشند که یک پزشک باتجربه لازم است تا بیمار را قبل از انجام آنژیوگرافی از لحاظ روانی آماده کند.

📍 از مهارت و تجربه کافی برای تفسیر ECG برخوردار باشد.

روش های انتخاب دکتر آنژیوگرافی خوب در تهران

همانطور که در بخش های قبلی مقاله خواندید بهترین دکتر آنژیوگرافی قلب در تهران می بایست از وظایف و خصوصیات ویژه ای برخوردار باشد؛ اما ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که این پزشک را با تمامی این ویژگی ها چگونه باید پیدا کرد. در ادامه به متداول ترین روش های انتخابی اشاره خواهیم کرد:

جستجو در اینترنت

مشاوره حضوری با پزشک در مطب

✅ نکته: بعد از انتخاب پزشک خود حتما توجه داشته باشید که پزشک در کدام بیمارستان می خواهد آنژیوگرافی را برای شما انجام دهد چرا که مجهز بودن امکانات بیمارستان برای انجام این روش تشخیصی اهمیت بسیار بالایی دارد.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله به مهم ترین ویژگی ها و وظایفی که بهترین پزشک آنژیوگرافی قلب باید داشته باشد اشاره کردیم، توجه داشته باشید که این روش تشخیصی نیازمند داشتن تجربه و مهارت بسیار بالایی است. اگر ساکن شهر تهران هستید برای انجام این روش تشخیصی می توانید به دکتر امیر حسین جلالی که از جراحان قلب و عروق سرشناس در تهران است مراجعه نمایید.

دکتر امیرحسین جلالی

دکتر امیرحسین جلالی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
فلوشیپ جراحی بیماری های مادرزادی قلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا